.

.

Micui 50PCS 8мм да се Шие на 2 Дупка Круг Кристал Rhinestones Стакло, Кристали За Облека се Облекуваат Накит Украси ZZ156

Micui 50PCS 8мм да се Шие на 2 Дупка Круг Кристал Rhinestones Стакло, Кристали За Облека се Облекуваат Накит

DEN 269.00
DEN 354.24
-24 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Micui 50 PCS 8мм да се Шие на 2 Дупка Круг Кристал Rhinestones Стакло, Кристали За Облека се Облекуваат Накит Украси ZZ156 Забелешка : >122$, слободни-превозот преку ЕМС Состојба : Brand New Големина : 8mm
Материјал : Кристал Кристал
Употреба : DIY рачно изработени модни Додатоци / Декорација, со што за Ѓердан / Нараквици, прибор за Облека, итн. За Превозот ве Молиме погледнете го aliexpress превозот делот за детали. Ве молиме проверете ја вашата aliexpress превозот адреса внимателно пред касата. Сите предмети ќе се испрати до шпедиција на следниот работен ден по приемот на плаќање. Ако не го добиете вашиот објект во времето, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош Пакети Ние се големо внимание во пакување секој детал да ensur безбедно испорака за вас . Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Услови На Продажба Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : ) За НАС, Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Контактирајте со Нас на Нашиот Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време) на Секое прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.

Основни својства

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Материјал:
Кристално
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
ZZ-156
Обликот:
Круг
Бренд Име:
Micui
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Големина:
8mm

Тие исто така купуваат со овој производ.