.

.

дома Декор 5D животинско Дијамант цртање везана DIY Дијамант везови Rhinestones мозаик Дијамантски Крст бод бела мачка z540

дома Декор 5D животинско Дијамант цртање везана DIY Дијамант везови Rhinestones мозаик Дијамантски Крст бод бела

DEN 206.00
DEN 316.80
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Стави дијаманти сликарство во соодветна рамка и украсете го вашиот дом или даде на другите како подарок. ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА! Ве молиме да ни испратите порака ако имаш било истрага, ви благодариме! Она што е DIY дијамант сликарство? 5 D коцка дијамант нерешено, подготви уште еден иновативен дијамант Дијамантски сликарство е нов популарни производи. 2, Според боја код, изберете боја во чинија .
Обичај ве молиме кликнете тука : Инструкции на DIY Дијамант Слика 1. Ние може да ви обезбеди со сликата на вашиот сопствен дијамант сликарство, на пример : вашето семејство фотографии, како ликовите или ѕвезда,На убава глетка , прекрасна милениче, итн. Тоа се повеќе убави она што ќе го видите на сликата, многу светол и неверојатни. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Со тоа, ќе добиете и двете, декоративен ефект и DIY забава забава. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја та
3. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Доволно смола дијаманти
2. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Уживање и скитници околу тоа истовремено, ќе имате чувство како airplay. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Честитки, можете да одат врамени до сега ! За Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2. Но купувачот треба плати се врати превозот. Забелешка Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса Услови На Продажба Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ако сакате,ве молиме Контактирајте со нас. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно . но, ве молам обидете се да се обезбеди висока резолуција и јасно слики, ние ќе ја завршиме и да почне бродот во недела. Проверете код број на дијаманти и соодветниот симбол; 3. Само открие потребни областа на селотејп за да се избегне прашина врз друга лепак делови; 4.

Основни својства

Големина:
20*20cm, 30*30cm, 40*40cm, 50*50cm, 60x60cm
Бренд Име:
TAKEWEALTH
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните

Тие исто така купуваат со овој производ.