.

.

S925 сребро инкрустирани стил женски калцедон традиционалното моделирање Обетки

S925 сребро инкрустирани стил женски калцедон традиционалното моделирање Обетки

DEN 1516.00
DEN 1894.56
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


【 обетки 】S925 материјал
【 меѓународниот стандард 】 сребро S925 бебе
【 калцедон 】 црвениот кристал Мозаик Сенди ТРАВЕРЗА бебе големина
【Висока 】 широк 3.5 cm тежина од околу 1.4 cm површината процес 8.8 g


Основни својства

Метална боја:
види шема, види табела, види табела, видете табела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
BOCAI
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Канцеларија/кариера
Стил:
Жените
Пакување:
Независна пакување
Потекло:
Кина
Благородни метали квалитетот:
925
Чистота:
Сребро.

Тие исто така купуваат со овој производ.