.

.

8 порта Рое Switch 6+2 15V 6A РОЕ 10/100 ethernet SPOE Инјектор Моќ за Камери АП 250M 90W Metall школка

8 порта Рое Switch 6+2 15V 6A РОЕ 10/100 ethernet SPOE Инјектор Моќ за Камери АП 250M 90W Metall школка

DEN 1434.24

Од стоката
Достапно е за нарачката

◆ 8-port мрежа прекинувач, Брзо Ethernet порта : 2; ◆ ПО 100 напојување порт : 6, поддршка на CAT5 мрежен кабел за пренос на податоци во исто време, да обезбеди DC12-15 V напојување (појавување на : мрежни камери, безжични APs, прекинувачи, итн.); ◆ Порта изолација : Низводно 6 порта изолација функција, стандардната само со сателитско порта VLAN, кои можат ефикасно да shield емитува бури за да се спречи ARP напади, пренос ефикасност повисоко; ◆ Standard Edition : configuration (Конфигурација) интелигентни DC15 V6 A 90 W напојување, со S6001 splitter за пред крајот на мрежни камери за да се обезбеди РОЕ напојување, ефективно напојување растојанието од 250 метри; Metall школка десктоп.

Основни својства

VLAN:
Yes
Пакет:
Yes
Тип На Прекинувач:
Брзо Префрлување
сертификација:
CE
Преносот Го Оценувате:
10/100Mbps
Бренд Име:
DIEWU
Број на Интерфејси:
7
Комуникација Режим:
Full-Duplex & Half-Duplex
Број На Модел На:
8SPOE
Функција:
VLAN Поддршка

Тие исто така купуваат со овој производ.