.

.

10Pcs/Многу Лак за Коса Бендови Алатки 20 Бои Еластична Гума Бенд Коса Врски/Прстени/Јажиња за Џвакање Grosgrain Лента Носители Коса Додатоци

10Pcs/Многу Лак за Коса Бендови Алатки 20 Бои Еластична Гума Бенд Коса Врски/Прстени/Јажиња за Џвакање Grosgrain

DEN 141.00
DEN 230.88
-39 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Реден Број : AD532 -Материјал : Grosgrain лента -Боја : Комбинација од Бои -Големина : 8*8cm Гаранција 1. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Не се отвори спорот без комуникација. 2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. Плаќање 1. Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. 2. Вкупна Цена за плаќање вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето). Ве молиме имајте во предвид : S&H не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. 3. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (Боја, Пакети, Вредноста на Декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата. Нарачки ќе бидат обработени во рок од 24 часа на потврди за плаќање. Превозот 1. Во светот превозот. Ние само брод да се потврди адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. 2. Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат. Ние ќе замине на детални пораки на донесувањето и пакет за вас. Политика На Враќање 1. Ние ќе настојуваме да го замени сите скршени предмети. 2. Ве молиме да се свесни дека сите се враќа мора да биде во оригинална амбалажа. 3. Секоја наплата на износот само ќе го покрие износот на вашиот откуп и нема да се подразбира секоја поштенски / пакување. 4. За вашите добри, ве молиме да се земе некои фотографии пред да се врати во нас. 5. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се врати на објектот во Неискористени Состојба и ние ќе рефундирање откако по добивме објектот. 6. Треба да имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress порака 7. Купувачот е одговорен за сите се враќаат трошоците за превозот. Повратни информации 1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било каков проблем, ние секогаш сме подготвени да одговорат и поддршка. Ви благодариме!

Основни својства

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Тип:
еластична венчиња
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
Бебе Elatsic венчиња headband
Бренд Име:
Sllioous
Пол:
Девојки
боја:
20 бои
девојки коса додатоци:
Бебе Девојки Bowknot Headbands
бебе headbands:
Новороденче Девојки Коса Додатоци
Деца Еластична Венчиња:
Todder Бебе Бебе Венчиња
Занает:
Рачно изработени
Големина:
8*8cm,diameter about 5
гума headband:
лак за коса бендови

Тие исто така купуваат со овој производ.