.

.

Новороденото Бебе Облека Цртан Филм Бебе Rompers Долг Ракав Бебе Девојки Облека Пролет Бебе Момче Jumpsuits Roupas Bebes Младата Костим

Новороденото Бебе Облека Цртан Филм Бебе Rompers Долг Ракав Бебе Девојки Облека Пролет Бебе Момче Jumpsuits Roupas

DEN 791.00
DEN 859.20
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Големина во age : 3М/6 M/9 M/12 M Големина на висината : 60-80см Единица : cm Опис : Новородено Бебе Облека Цртан филм Бебе Rompers Долг Ракав Бебе Девојки Облека Пролет Бебе Момче Jumpsuits Roupas Bebes Младата Костим Единица : cm Големина информации Ознака големина Должина Биста Ракав Хип Возраст 60 48 48 24 56
3 M 66 54 50 26 60 6 M 73 58 52 28 64 9 M 80 64 54 30 68 12 M
Услови за користење :
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Слободен испорака на нарачки ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Mail. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Понекогаш тоа ќе биде одложен за неколку дена поради царинските или временски причини. Ве молиме да бидете трпеливи. Покрај тоа,ние исто така може да обезбеди побрзо превозот начини како што се DHL/UPS/EMS итн.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци. Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.
Се враќа :
Ние ќе се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,можете да размените или да се врати во рок од 7 дена од денот на испорака. Сите вратени предмети мора да биде во бренд-нова состојба. Ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации :
Почитувани Купувачи,вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основни својства

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
EA051107
Затворање Тип:
Патент
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Маскирани
Бренд Име:
Kiyoo Кутре
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Шаблон Тип:
Polka Dot
бебе костим:
бебе romper
carters бебе девојка:
бебе девојка,девојки,малку девојки,новородените
новороденче облека:
новороденото бебе девојка rompers
бебе облека:
бебе девојка облека
carters:
ново родено бебе облека
carters бебе момче:
новороденото бебе момче облека
бебе девојка romper:
0-24M младата rompers
бебе rompers:
бебе момче облека
Стил:
Повик,мода,активни,симпатична,убава

Тие исто така купуваат со овој производ.