.

.

Нови C13 стил mink магнет лажни трепки, густа кадрава модели Магнетни Око Трепките Трепките на магнети

Нови C13 стил mink магнет лажни трепки, густа кадрава модели Магнетни Око Трепките Трепките на магнети

DEN 363.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Во моментов е најдобар eyelash производи, најзгодно за употреба. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција. 1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 5) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и Ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 3) Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Како производи се стремиме кон совршенство, така доведе до повисоки цени, купувачи ум ве молиме купи внимателно. Овој производ наследува природно, убава и секси предности на mink трепките, но, исто така, поседува погодни за носење на ново произведени магнет лажни трепки и решава проблемот се грижиш за лепак алергија. 2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 4) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. 1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). (Освен некои земји и APO/FPO) 2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7) врз основа на акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира. 2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Опис На Производот :
Овој производ е виш mink коса, три магнети за да се привлечат лажни трепки.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.

Основни својства

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Бренд Име:
меи автора продолжува да работи чи
Количина:
4pc
Број На Модел На:
mink магнет
Лажни Трепки Стил:
Crisscross
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Трепки Terrier:
Црна Памук Труп
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Големина:
3 magnet

Тие исто така купуваат со овој производ.