.

.

Руски стил запалка приклучок за ремен за мажи појас полесни тока метал запалки Златен Орел Kerosene полесни ремен за мажи подарок

Руски стил запалка приклучок за ремен за мажи појас полесни тока метал запалки Златен Орел Kerosene полесни ремен

DEN 517.00
DEN 924.00
-44 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Руски стил запалка приклучок за ремен за мажи појас полесни тока
метал запалки Златен Орел Kerosene полесни ремен за мажи подарок
Појас Модел : Pin Токи
Појас стил : Новина појас полесни појас
Појас Материјал : Висок квалитет на СТП кожа + Алуминиумски метал тока
Вкупно Weigth : Околу 300 грам
Ширина : 3.8 CM
Големина : 115 СМ и 130 CM / Нормално испрати во 115 СМ
Забелешка : Ако ви треба најдолго појас големина ( 130 CM ) ве Молиме да ни каже .
Answer : ___________________________ Note : полесни
не вклучува kerosene .
Треба да се купи kerosene сопствени и
пополнување kerosene пред употреба .
Сите предмети може да се направи . Пад на превозот наредби .
Uaually сите ние испрати пакет како "Подарок" . Испрати личност до личност .
Напишете ниска декларираната вредност од $ 3 ДОЛАРИ на пакетот .
За да се избегне на Царинските давачки и даноци .
.
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Наплата Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си. Повратни информации

Основни својства

Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.8 cm
Тока Должина:
6cm
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Тока Ширина:
10cm
Бренд Име:
SexeMara
Пол:
Мажи
Појаси Материјал:
Faux Кожа,Метал
Број На Модел На:
метал полесни појас
Шаблон Тип:
Животните

Тие исто така купуваат со овој производ.