.

.

BEWELL 080A Mens Дрво, Дрвени Часовници Врвот Бренд на Луксузни Датум Кварц рачен часовник со Свитка Рака Дрво Бенд во Подарок Хартија Кутија

BEWELL 080A Mens Дрво, Дрвени Часовници Врвот Бренд на Луксузни Датум Кварц рачен часовник со Свитка Рака Дрво

DEN 1381.00
DEN 2302.56
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Пакет се вклучени :
1* Види+ 1* Оригинална Хартиена кутија+1* Ознака+1* Бенд Линк Смена Алатка+1* настава книга.
. ВИЕ МОЖЕ ДА САКАТЕ ДА ПОЗНАТ
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Бесплатен превозот од кина продавница.
П : Колку долго ќе испорака часовници?
A : Ние ќе брод часовници во рок од 1-3 дена.
П : Колку долго може да добиете мојот часовници?
A : Нормално,15-60 дена за да стигне до дестинацијата, во различни земји, пристигнаа во различни времиња.
П : Каков вид на изразат испорака ќе се избере?
О : стандардниот избор е Ali Express Стандард на Превозот.
П : Како да ги пратите мојот пакет?
A : По породувањето, ќе се пополни во пратката број во цел, и ќе остави порака за вас.
Можете да ги пратите вашите пакет со следење на број преку оваа веб-страница : http : //global.cainiao.com/?lang=en
П : Дали сте поддршка на големо и dropshipping?
A : Да, За dropshipping, ние би можеле да се испрати директно до вашиот клиент како вашето барање.
За wholesales, ние ќе ви даде најдобра цена.
П : дали има некој Царина?
A : Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, може да биде царинската данокот кој треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
П : Како да ја прошири купувачот за заштита на време?
О : Доколку вашиот купувачот за заштита на времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи.
П : Може да брод од странство магацини?
A : За некои производи, ние акции во САД. Корисниците лоцирани во оние земји може да изберат брод од локалните склад.
САД Магацин(USPS) : во рок од 7 дена. ВНИМАНИЕ
Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката . ПОВРАТНИ информации
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве Молиме да остави голем повратни информации до нас , ви благодариме!
2.Ако не сте satisifed со нашите часовници, ве Молиме контактирајте со нас на почетокот. Ние ќе ве контактираме ПОБРЗО.
BEWELL е познат бренд се фокусира на дрво гледа над 10 години. Ако сакате да научите, ве Молиме . КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
1. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
2. Ние ќе одговориме во најкраток можен рок. Сепак, ве молиме овозможи одложување на не-бизнис часа за да одговорите. Ние сме среќни да одговориме на сите прашања во секое време.

Основни својства

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Случај Материјал:
Дрвени
Бренд Име:
BEWELL
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
ZS-W080A
Функција:
Заврши Календар
Dial Дијаметар:
44mm
Бендот Должина:
23cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
11mm
Бендот Ширина:
25mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
боја:
црна/јавор/црвена
Траење На Батеријата:
24 месеци -36 месеци
Функција:
Здрава/Луксузни/Уникатна
Стил:
Топ луксузен бренд
Гарантен период:
1 година
Dropshipping или Логото Прилагодување:
Yes
кварц движење:
Јапонија движење
Пол:
Мажи

Тие исто така купуваат со овој производ.