.

.

Ballroom Танцува Фустани Лето Кратко Sleeve Фаза Валцер Конкуренцијата Костими Жените Евтини Flamenco Танцување Носат Ballroom Фустан

Ballroom Танцува Фустани Лето Кратко Sleeve Фаза Валцер Конкуренцијата Костими Жените Евтини Flamenco Танцување

DEN 1469.00
DEN 1728.00
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ви благодариме за вашиот интерес во оваа точка,ова е сосема нов добар квалитет и подобра цена. Состојба : 100% Нов Бренд Со Висок Квалитет! Големина : S,M,L,XL,2 XL Карактеристики : Има на лагер во здолниште, копчиња пред може да се untied,удобен, (На ознака големина е Азија големина,која Обично се помали (1-2 големини) од Западен големина, Па ние силно препорачуваме да се споредат по детални објект со големина на вашиот сопствен големината на телото сега.) Превозот Време и Цена -Ние нудиме брод стоки со DHL, UPS-от, ТНТ и FEDEX.

Основни својства

боја:
Црна, Виолетова, Црвена, Кралска Сина
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Ballroom
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Пол:
Жените
Танц Тип:
Ballroom
Тип на производ :
танц облечи
Боја :
Слика во боја или слободни сопствени направени
Пол :
Жените
Големина :
S,M,L,XL,XXL
Соодветна Возраст :
18-40 години возрасни
Погоден Висина :
150СМ,160CM,170CM,180CM
Кориснички :
Yes
Превозот :
Бесплатен превозот

Тие исто така купуваат со овој производ.