.

.

18 CISS ЛАК чипови за epson XP-225 XP225 XP-422 XP-415 XP-405 XP-322 XP-325 XP422 XP 225 422 425 XP-425 XP425 не отпадна хартија

18 CISS ЛАК чипови за epson XP-225 XP225 XP-422 XP-415 XP-405 XP-322 XP-325 XP422 XP 225 422 425 XP-425 XP425

DEN 180.00
DEN 191.52
-6 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

PROCOLOR CISS квалитет на стоки комбо ЛАК чипови ( Не треба да се чека за вашиот печатач"Замени Кертриџ", ресетирате во секое време, Едно време ги ресетирате сите бои, па не е отпадна хартија,Firmware-от е до највисоките ),
Европската верзија..
Изразување XP Home-30/XP-102/XP-202/XP-302/XP-402/ XP-212/XP-312/XP-412/XP-205/XP-215/XP-315/ XP-415/XP-305/XP-405/XP-405 WH/XP-405 A/ XP-225/XP-322/XP-325/XP-422/XP-425..
Погодна мастило касети модел : T1801,T1802,T1803,T1804;T1811,T1812,T1813,T1814 Топло прашува : Ова комбо чип треба да се користат со батеријата. Ние само ќе им понуди на батеријата носителот на копчето мобилен батеријата (CR2032). но, клиентите треба да се купи батеријата со себе. Бидејќи не може да се изразат на батеријата. Функција : печати Ја главата злато прст не ќе е лошо,на чипови постојан ресетирање, firmware надградба на највисоко може да ја користите следнава слика Погоден за CISS мастило кертриџ за инсталација,следната слика Startup и ресетирање

Основни својства

Бренд Име:
welcolor
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
ЕЗ-1811R
Применливи Опрема:
Мулти-функционални Печатач
Тип:
Кертриџ Чип
чип:
CISS комбо ЛАК чипови
боја:
Б.К/Y/M/C
Број На Модел На:
18/T1801-T1804/T1811-T1814
Област:
Европа
Функција:
Покаже мастило ниво
Продажба На Точка 1:
Не трошете хартија Чипови
Продажба На Точка 2:
ресетирање во секое време, Едно време ги ресетирате сите бои
фирмверот:
До највисоката
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Тие исто така купуваат со овој производ.