.

.

Круг 50W 60W DC-3GHz N машки plug 50 ohm RF Атарот Оптоварување Престанок

Круг 50W 60W DC-3GHz N машки plug 50 ohm RF Атарот Оптоварување Престанок

DEN 2015.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Круг 50 W 60 W DC-3 GHz N машки plug 50 ohm RF Атарот Оптоварување Престанок
Техничка Спецификација :
Фреквенција : DC-3 GHz
VSWR : 1.20 Максимум
Просечна Моќност : 50 W
Отпорност : 50ohm
Температура : -55°C до +125°C
Конектор : N машки
1.Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). 2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Ако не е, ве молиме да ја корегираат пред исплата. 4.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас
како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 5.ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на празникот
сезона.Се надевам дека ќе се разбере и поддршка!
Време На Испорака :
1.Ние прифаќаме Alipay.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.1 Година Производителот.Купи со доверба! 2.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме
пред да можете да го вратите. 3.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Мора да се
кажи ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
4. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 2.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се
контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.Тоа е невозможно да се
адреса прашања, ако не знаеме за нив! 3.Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори да
вас, како е можно поскоро. 4.Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!

Основни својства

Број На Модел На:
CTL-3G-50-NC
Бренд Име:
WINWOKOM

Тие исто така купуваат со овој производ.