.

.

Напред & Обратна се Префрлате Рачката Моќ Shift За JCB 531-70 540 FS ПЛУС 550-140

Напред & Обратна се Префрлате Рачката Моќ Shift За JCB 531-70 540 FS ПЛУС 550-140

DEN 4440.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Напред & Обратна се Префрлате Рачката Моќ Shift За 531-70 540 FS ПЛУС 550-140
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Тип : SWITCH КОНТРОЛА
Бренд : Unbranded
Примена
ЗА 2 CX 3 CX 4 CX Backhoe Loader
2 за JCB BACKHOE 3 CX 4 CX НАПРЕД & ОБРАТНА КОЛОНА SWIT
Revie
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата избришани.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Основни својства

Број На Модел На:
ELT20-0042 HWS701/80298 HWS701-80298 HWS70180298
is_customized:
Yes
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
Префрлете
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
550-140
Производителот Дел Број:
550-140

Тие исто така купуваат со овој производ.