.

.

Гроздобер Сребро Пчела Beehive Саќе Шарм Pendant За Накит Наоди Мода Хривнија рачно изработени модни Додатоци НОВИ DIY Подароци

Гроздобер Сребро Пчела Beehive Саќе Шарм Pendant За Накит Наоди Мода Хривнија рачно изработени модни Додатоци

DEN 91.00
DEN 109.92
-17 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 10 КОМПЈУТЕРИ МАТЕРИЈАЛ : алуминиум Страна : 13*20mm Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Може да потрае околу 15 до 60 работни денови за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-7days www.dhl.com EMS За 7-15 дена www.ems.com Кина Пост Воздух За 15-50 дена www.17track.net/Index En.html e Packet За 7-20 дена www.usps.com Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, без следење infomation.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Повратните Услови :
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој Спор.

Основни својства

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Компатибилност:
Андроид
Материјал:
Метал
Функција:
Порака Потсетник

Тие исто така купуваат со овој производ.