.

.

ROLECOS Пинк Принцезата Облечи За Девојки Слатка Лолита Фустан Тенок Одговара Кратки Ракави Со Bowknot Издувам Здолниште Партија се Облекуваат Женски 2018

ROLECOS Пинк Принцезата Облечи За Девојки Слатка Лолита Фустан Тенок Одговара Кратки Ракави Со Bowknot Издувам

DEN 3550.00
DEN 5460.96
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1, ве Молиме оставете точни примачот име, телефонски број, Поштенски код и точна адреса при пополнување на вашиот
купувачот информации. Ако не знаете што да изберете големина, ве Молиме
контактирајте со нас, Ние ќе ви помогнат. Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната кој е бесплатен превозот за сите Земји,
Пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
Ние имаме повеќе од 5 години на продажба и производство искуство, во прилог на cosplay облека, ние, исто така,
обезбеди на ноќта на Вештерките, Божиќ и други активности на посебни прилики облека.
2, Тоа ќе потрае неколку дена за да пакет на објектот, адреса и да добијат до поштата (ние ќе го како
брзо како е можно), по што ние ќе го пополни следење на број, можете да го најдете во вашата нарачка детали.Ако се должи на купувачот причина, вклучувајќи ги и "одбие да го потпише за пакет" или "одбиваат да платат данок" или "купувачот
земјата пост причина" и така натаму, купувачот мора да ги преземе сите изгуби. Вашата шопинг искуство е многу важен за нас и за нашите бизнис. Ако вие не го добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно
повторно испрати ја вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). И тоа е добар начин за да им помогне на
другите да се направи купување како вас.
Квалитетот проблем : Ако производот што сте го добиле имаат квалитет прашања, ве Молиме контактирајте со нас и да ни ја испратите производот
фотографии, По што проверете ја фотографијата, Ако постојат проблеми со квалитетот ,Ние ќе им даде на вашиот делумно рефундирање како надомест
или можете да го врати тоа и да се добие целосна наплата . Враќање назад превозот надомест исплатен од вас. Во светот превозот (Освен APO/FPO)
(2). Ние со нетрпение очекуваме да се обезбедување на вас со најдобрите купување искуство повторно да го вклучите.
Известување : Поради непредвидливи причини, како што се животната средина, или фестивали,Времето за испорака понекогаш
може да биде одложен. Ако пратката е изгубена, ние ќе ви ги даде ја или наплата. Ние сме задолжени на одговорност
задржи стоката лево Кина непречено, откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите
одговорноста. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разлика
меѓу нас.
Пакет се вклучени : фустан
Rolecos специјализирана за производство на cosplay костим бренд, компанијата е со седиште во Yiwu
Мали Стока Градот, ние сме посветени да ги понудиме најдобрите cosplay костими за world wide cosplayers.
Размена : Ние ви нудиме да се врати за промена на услугата, Ако не ви се допаѓа бојата или големината не се вклопуваат, ве Молиме контактирајте со нас,
Ние ќе ви даде нашата адреса, Можете да ги испратите назад, Откако ќе ја прими, ќе ви го испратам различна боја или големина, И
ве информираме новиот следење на број.

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
ROLECOS
Sleeve Должина(cm):
Краток
Тип:
Лолита Фустани
боја:
Пинк
кодот:
YC119

Тие исто така купуваат со овој производ.