.

.

Тесто Совети Поставите 5PCS/SET Барби се Облекуваат Украсување Млазницата Метал Торта Путер Крем Шлаг Pipping Млазници Тесто Алатки руски Стил

Тесто Совети Поставите 5PCS/SET Барби се Облекуваат Украсување Млазницата Метал Торта Путер Крем Шлаг Pipping

DEN 156.00
DEN 239.52
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Име На Производ :
Тесто Совети Поставите 5pcs Нерѓосувачки Челик руската Тесто Млазници Фондан Шлаг Цевки Торта Декорирање Совети Зголеми Цвет Лале во Облик на Карактеристики на Производот : 100% сосема нов и висок квалитет, од нерѓосувачки челик тесто совети 5pcs/set руската совети, лесно да се тесто цвеќиња од само еден чекор 8tips за вас да се избере подобар избор како тесто млазници за нов пекарски Опис на Производот :
Овој руски тесто цевки е совршен избор за нов пекарите да тесто различни цвеќиња. Потребно е само еден чекор за да формираат надвор прекрасен цвет. Детали за производот : Материјал : 100% храна одделение од нерѓосувачки челик Големина : dia1.7cm H : 4cm/2pcs H : 3.7cm/3pcs Бои : исто како слик Лесен за употреба и чисти,5pcs/set пластични запечатување торба ГОСТИН КОМЕНТАРИ : 5weeks за испорака. Млазници се многу добри. Сите описи и фотографии од натпреварот. Метал солиден, нема нарушување. Јас сум сигурен дека сè ќе биде во ред .

Основни својства

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
Jasmylife
Печење & Тесто Алатки Тип:
Млазницата
Број На Модел На:
2084
сертификација:
CE / ЕУ
Комплет Број:
6-8
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кол:
1.7 cm

Тие исто така купуваат со овој производ.