.

.

2018 Цртан Филм Мода Африкански Дама Троседот Декоративни Перници Случаи Африка Симболи Модерна Декорација Уметност Памук, Лен Перница Маска

2018 Цртан Филм Мода Африкански Дама Троседот Декоративни Перници Случаи Африка Симболи Модерна Декорација Уметност

DEN 316.00
DEN 363.84
-13 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


2018 Цртан филм Мода Африкански Дама Троседот Декоративни Перници Случаи Африка Симболи Модерна Декорација Уметност Памук, Лен Перница Покрие 45x45cm забава da Cojin
Белешки : Сите бели дел( празно дел) во фото на перница поклопец, боја на вистински производи се природни лен боја, беж како погоре демонстрација фотографија.
1. Предмет : перница капак ( Не вклучува пополнување, внатрешен )
2. Материјал : памук, лен (машина за миење)
40% лен 30% памук и 30%полиестер
3. Големина : 45x45cm (17.5"x 17.5")
Ве молиме овозможи 2-3cm несовпаѓање се должи на рачно мерење.
4. Боја : како на фотографии (една страна печатење)
На една страна се печати, на другата страна е природен лен боја (беж, крим).
Ако треба и двете страни печатени, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
5 .Пакет : 1 перница капак (Без пополнување)
Препорачуваме 4pcs за средни троседот, 6pcs за големи димензии троседот. 2 парчиња за мала софа.
Зошто да го одберете нас? 1.Елегантен дизајн невидливи патент 2.Супериорен квалитет материјал( мие) 40% лен 30% памук и 30% полиестер 3.Напредна технологија на печатење, издржлив и не-одѕвонуваше во долго време и Зошто да не се направи свој уникатен перници/перници?? Да, може да се направи свој уникатен fatansy неверојатни перница перница покрие некогаш сте имале пред тоа.Она што треба да направите е да ни ги испратите вашите HD (high Definition) фотографии. Ние може да се направи една страна печати, два страна печати.(Промоција подароци,годишнина,реклама) MOQ : 10pcs ( Минимум за количина) . Ве молиме кликнете на сликата подолу за повеќе информации.
Руски купувачот ве молиме да се стави вашиот целосен назив ( име, средно име, презиме) и детални адреса( Стан Бр. Улица, Град,Регион и Држава) Инаку, вашиот пакет веројатно ќе се врати.
Ние ќе ги пренесе вашиот пакет по вашата исплата во 5 дена. Тоа може да потрае подолго време, ако треба да се прилагодите на вашите производи.
Се испорачуваат на руската Федерација обично трае околу 45-60 дена.Ве молиме да се свесни за долгите време пред цел.
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет.

Основни својства

Големина:
450mm*450mm
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Стил:
Обична
Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Портрет
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
moodcome
Број На Модел На:
Модерна Африка Мода Девојка / Африканските Тапани
Материјал:
Лен / Памук
is_customized:
Yes
Употреба:
Софа
Стил:
галерија колекција
Патент:
Невидливи
Фронтална Боја:
како фотографии
Грб боја:
Природни лен боја
Обликот:
Плоштад

Тие исто така купуваат со овој производ.