.

.

бесплатен превозот 2pc ВОИН графички Винил налепница за страничен и заден дел налепница decal мицубиши l200 тритон пикап

бесплатен превозот 2pc ВОИН графички Винил налепница за страничен и заден дел налепница decal мицубиши l200 тритон

DEN 1217.00
DEN 1713.60
-29 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


ПРЕДМЕТ : бесплатен превозот 2 PC тело задните опашка страна графички винил за страна налепница decal мицубиши l200 тритон пикап
ГОЛЕМИНА : како на сликата
СОДРЖИНА : нуркач и passiger страни.
МОЖЕТЕ ДА ИЗБЕРЕТЕ И ДРУГИ БОИ,СЈАЈНА ИЛИ МАТ, САМО ОСТАВЕТЕ МАСАЖА КОГА ЌЕ СЕ ИЗГРАДИ РЕДОСЛЕД.
КАКО ДА СЕ INTALL

Основни својства

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
KK
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
Бренд Име:
lovy налепница

Тие исто така купуваат со овој производ.