.

.

Автомобил Стил Јаглерод rearview огледало дожд веѓа Rainproof Флексибилни Сечилото Заштитник Додаток За TOYOTA CAMRY 2009-2011

Автомобил Стил Јаглерод rearview огледало дожд веѓа Rainproof Флексибилни Сечилото Заштитник Додаток За TOYOTA

DEN 408.00
DEN 479.52
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Јаглерод Цел : декоративни заштита rearview панел, спречување на ветер : Водоотпорен Лесно инсталирање, без алатки. 3 M автомобилската селотејп е во прилог. Е применливо : За TOYOTA CAMRY 2009-2011 Поради различни светлина, можеби фотографии од описот ќе биде диференцијал со вистински бои. Било незгодно, искрено се надевам дека за да се добие вашиот вид разбирање. Ви благодариме за Инсталација Метод : Ова rain shield мора да биде инсталиран на јазот помеѓу рамка и огледало стакло. Во ладно време, ако е потребно, топлина штит со користење на косата посува(или друг извор на топлина) да се направи пластични мека за лесна Инсталација. Пред инсталација, чистење на површината со алкохол и сува крпа.Отстранете ја заштитната фолија од лепило и се однесува на сакав позиција. Притиснете ги цврсто за да се обезбеди добар стисок на лепило.
Пакет : еден пар

Основни својства

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Налепница Сместување:
Внатрешна
Модел:
Други
Име На Модел:
HXY0243
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
QCBXYYXH
Вид На Налепница:
Други
категорија:
јаглерод
Материјал Тип:
јаглерод

Тие исто така купуваат со овој производ.