.

.

50pcs M3x10mm Нерѓосувачки Челик Ален Хексадецимален Штекер Главата Капа Fastener Тема Завртка Завртки + 50pcs М3 Ореви

50pcs M3x10mm Нерѓосувачки Челик Ален Хексадецимален Штекер Главата Капа Fastener Тема Завртка Завртки + 50pcs

DEN 225.12

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис на производот : Состојба : 100% Сосема нов. Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Дијаметар : 3мм Тема должина : 10мм Големина : Навој дијаметар x Тема должина Големина како слика. Прирачник за мерење, не е грешка за 2-3мм. Совет : 1. Направени од високо квалитетен не ' Рѓосувачки Челик, се повеќе издржливи. 2. Со Хексадецимален Главата дизајн, овие навртки се лесно да се зацврсти, да се отстранат и не е лесно да се лизга. 3. Со Ореви. Ако сакате да се купи без Ореви,можете да изберете во нашата продавница. Ве молиме Имајте во предвид : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн. На тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Негативна или Неутрална повратни информации, ние ќе бидеме среќни да работат со вас. Нашата продавница има многу видови на шишиња и studs. Добредојдовте На Големо.

Основни својства

Број На Модел На:
M3x10mm
Тип:
Завртка
боја:
Сребро.
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Количина:
Добредојдовте на Големо(Многу видови на количеството може да го изберете)

Тие исто така купуваат со овој производ.