.

.

усогласат trex 150 Главниот Роторот Домување H15H001AXW H15H001XXW Trex 150 Резервни Делови Бесплатен Превозот со Следење на

усогласат trex 150 Главниот Роторот Домување H15H001AXW H15H001XXW Trex 150 Резервни Делови Бесплатен Превозот

DEN 671.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите онлајн!
●6061-T6 Алуминиум материјал и CNC обработуваат.
●Користете за Употреба за T-REX 150. ●150 Главниот Роторот Главата Собранието × 1
●Штекер копчето глава, јака завртка × 1(#0-80x6.2mm)
●За Миење × 2(Φ2xΦ3.6x0.2mm)
●150 Раководител Амортизерите × 2(Φ2xΦ4x1.3мм)

Основни својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
ALZRC
Број На Модел На:
порамнете
РК Делови и Accs:
Servos
Материјал:
Пластични
За Возило Тип:
Хеликоптери
Надградба На Делови/Додатоци:
делови
Четири тркала Атрибути:
делови
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
делови
Алатка Материјали:
делови

Тие исто така купуваат со овој производ.