.

.

Кејт Цвет Фотографија Позадина 5x7ft Кинески Хартија-Намалување на Уметноста Позадини За Фото Студио Деца Обичај Фото Backdrops

Кејт Цвет Фотографија Позадина 5x7ft Кинески Хартија-Намалување на Уметноста Позадини За Фото Студио Деца Обичај

DEN 992.00
DEN 1089.60
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Бренд Кејт
Со цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер материјал(памук).Ние постојано ќе се разбере потребите на клиентите и да го направите најдобриот позадина крпа.
Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим.
Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.
Ние може да се според желбите на побарувачката за да се дизајнира уникатен производ позадина
Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.
Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или e-mail.
Молиме забележете :
Материјал : микрофибер (дебела крпа,памучна крпа)
1 .Секое парче од позадина ќе имаат џеб, pocket е бесплатен,тоа е лесно да се откажам,може да advoid набори.
2.Максимална лесна ширина на 300cm;
3.Ќе добиете само во позадина без да застане.
4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината,бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем.
Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене.
1. поради преклопување на објектот ќе имаат некои набори во транзит,но тоа може да се пеглаат,како и на вести.
2.Оваа позадина може да се мијат под ладна температура. за перење, исто така, може да ги отстраните брчките.
П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене?
A : Ние треба 1-3 работни денови за да се произведе цел.Обично ние испрати на сад страна на курирската служба DHL,тоа е 3-7 warking dayas ,Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена(брза испорака начин е 10-20days);Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака,ние ќе го избере подобар превозот начин за вас

Основни својства

Големина (мм):
H100 X W150CM, H150 X W200CM, H150 X W220CM, H200 X W200CM, H200 X W300CM, H250 X W250CM, H300 X W300CM, H300 X W600CM, прилагодите контакт
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
ZJ-HDR0470
Бренд Име:
кејт
Материјал:
Микрофибер
Стил:
свадба позадина
Стил:
Новороденче,деца,девојка,свадба
се применуваат:
партијата, децата позадини за фото студио свадба
Материјал:
дебела крпа,Без браздата, може да се мијат, може да се користи постојано
Други Снабдување:
фото студио, фото реквизити,на вљубените фотографија позадина
клучен збор:
Свадба,Позадина,Слика,фотографија backdrops цвет
превозот:
Пакет Други Снабдување со фото реквизити,тули позадина
KEYWORD1:
позадина свадба,фото студио позадина,
KEYWORD2:
позадина фотографија,фото студио позадина
исто така се користи за да се:
фотографија студио потекло,фотографија backdrops цвет

Тие исто така купуваат со овој производ.