.

.

NIBOSI Мажите Часовници 2018 Познатиот Бренд за Часовници Мажите Луксузни Чисто Машки Часовник Човек Спортски Кварц Мажите рачен часовник Relogio Masculino

NIBOSI Мажите Часовници 2018 Познатиот Бренд за Часовници Мажите Луксузни Чисто Машки Часовник Човек Спортски

DEN 816.00
DEN 1359.36
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

NIBOSI Мажите Часовници 2018 Познатиот Бренд за Часовници Мажите Луксузни Чисто Машки Часовник Човек Спортски Кварц Мажите рачен часовник Relogio Masculino
УСЛУГИ
Топла продажба на производи од врвот продавачи
Сите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 48 часа
Посветен на услуга на клиентите
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита

Основни својства

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Дебелина:
7.8 mm
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
24cm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
NIBOSI 2321a
Dial Дијаметар:
40mm
Бренд Име:
NIBOSI
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
мажите се види:
Адвокатско Часовници Врвот Луксузен Бренд
montre homme:
кварц се види мажи
Машки Часовници:
часовникот мажи
Пакет Содржина:
Машките Се Види; Елегантна Кутија; Види Алатка; Чиста Крпа

Тие исто така купуваат со овој производ.