.

.

Collare Изјава Лав Главата Нараквици За Жените Злато/Сребрена Боја Хривнија Жените Мода Накит трговија на Големо IH727

Collare Изјава Лав Главата Нараквици За Жените Злато/Сребрена Боја Хривнија Жените Мода Накит трговија на Големо

DEN 383.00
DEN 765.12
-50 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување). Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време.Вашата поддршка ќе биде навистина ценети.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
2, 2,Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа produncts, ве молиме контактирајте со нас во 15days откако сте го примиле нарачки,ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Стандарден пакет е како на следната слика. Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму.
Instyle Накит е професионална мода накит фабрика во Гуангжу,Кина.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен.
Изјава Лав Главата Нараквици За Жените Platinum/ Нараквица Жените Мода Накит трговија на Големо IH727 Изјава Лав Главата Нараквици Нараквици За Жените Хривнија Жени
Материјал : еколошки бакар Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 парче нараквица,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)
Ако сакате да купите појавување накит ,ве молиме кликнете на следните слики :
Бесплатен превозот за сите нарачки. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери). Ние имаме повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во мода накит. Ви благодарам многу!
. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Добредојдовте на скенирање и да се купи!За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог. Ви благодариме!
Почитувани купувачи, ако најдете било какви проблеми околу нашите производи откако ги добиваат, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни покаже некои слики на проблеми. Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
Ако сте задоволни со цел,ве молиме не двоумете се да ни остави "5 ѕвезда"повратните информации и вашиот вредни сугестии. Ви благодариме за разбирањето. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.

Основни својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Бренд Име:
Collare
Број На Модел На:
IH727
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.