.

.

Жените Дами Секојдневен Долг Ракав Исклучување Рамо Т-Маица Лето Лабава Camis Блузи Нова Мода Шарени Коса Црта Вратот Блузи

Жените Дами Секојдневен Долг Ракав Исклучување Рамо Т-Маица Лето Лабава Camis Блузи Нова Мода Шарени Коса Црта

DEN 276.00
DEN 341.28
-19 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Полиестер Боја : Сина,Црвена Стил : Мода Жени Надвор Рамо Блуза Големина : S M L XL Големина на Табелата
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Мода Врвот
Преглед :

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Thefound
Број На Модел На:
жените блузи
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Декорација:
Никој
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Шарени
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Slash вратот
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Тие исто така купуваат со овој производ.