.

.

5 Компјутери 1/4 Женски 6mm Црево Barb Воздух Вода Цевки Цевка Брз Спојка Фитинг

5 Компјутери 1/4 Женски 6mm Црево Barb Воздух Вода Цевки Цевка Брз Спојка Фитинг

DEN 178.00
DEN 187.68
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Спецификација :
Име На Производ Женски Црево Barb
Дизајн Директно
Barb Крајот Надвор Пречник од 6mm
Женски Навој Големина 1/4"PT
Материјал Месинг
Боја На Тон Злато
Тежина 46g
Пакет Содржина 5 x Женски Црево Barb
Опис :
Издржливи месинг изградба, златни тонови на боја, директно дизајн, итн.
Може да се користи за да се поврзете воздух црева, гас црево, вода црево, црево за гориво, итн.
Идеална црево barb монтирање.

Основни својства

Тип:
Приклучете
врска:
прирабница
Глава Кодот:
Хексагонални
Материјал:
Бакар
Техника:
Кован

Тие исто така купуваат со овој производ.