.

.

Растенија Дома Декоративни Перница Покрие Зелени Тропски Остава Банана Перници Случај Слични Растенија Перница Случај Дома Декор 45*45см

Растенија Дома Декоративни Перница Покрие Зелени Тропски Остава Банана Перници Случај Слични Растенија Перница

DEN 436.00
DEN 671.52
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Растенија Дома Декоративни Перница Покрие Зелени Тропски Остава Банана Перници Случај Слични Растенија Перница Случај Дома Декор 45*45см
Brandly Нови
Големина : 45 X45cm
Стил : Нордиските Едноставна
Модел : Тропски Остава
Печати : Само една страна има слика печатени. На задната страна е солидна боја со natual Памук, Лен.
Отвори : Zip

Основни својства

Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Бренд Име:
efundeal
Број На Модел На:
ef
Стил:
Обична
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Растенијата
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Големина:
45x45cm/30x50cm
Шема:
Пинк Пливаа,Фламинго, Тропски Лисја,Розова Понатаму
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Материјал:
Памук/лен
Обликот:
Плоштад
одговараат за:
Дом, Канцеларија, Кафе Бар итн.
Стил:
Нордиските Гроздобер
Custmize:
Поддршка

Тие исто така купуваат со овој производ.