.

.

Candiway Секси теди долна облека костим Тенок Транспарентен топла перспектива еротска долна облека газа Тело чорапи

Candiway Секси теди долна облека костим Тенок Транспарентен топла перспектива еротска долна облека газа Тело

DEN 182.00
DEN 239.52
-24 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Quanlity Посебни Употреба : Егзотични Облека , секси долна облека, Возрасни игра Боја : Црна, бела Само една големина слободни големина ,одговара за : ВИСИНА : 155~175 CM БИСТА : 30~37 INCHES = 77~100 CM ПОЛОВИНАТА : 26~30 INCHES = 66~80СМ КОЛКОВИТЕ : 30~38 INCHES = 76~102 CM Модел : Висина : 170cm; Тежина : 53 KG; Биста : 92cm(35inches); Половината : 62cm(25inches); Колковите : 96cm(36inches) Пакет : 1 X секси носат, Не се вклучуваат на Градник. и Panty. Candiway Секси теди долна облека костим Тенок Транспарентен топла перспектива еротска долна облека газа Тело чорапи Превозот : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Превозот нормално трае 30 до 60 дена(руската Федерација 90days), додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Ве молиме не се отвори спор пред тоа време ако пратката не пристигнување. Убаво комуникација е најдобар начин да се решат проблемите. Ви благодариме за вашата поддршка и доверба.

Основни својства

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Фланелен
Материјал:
Најлон,Spandex,Микрофибер
Број На Модел На:
BA076
Бренд Име:
Candiway
боја:
Црна, Бела
функција 1:
Едноставна моден Дизајн
Карактеристика 2:
возрасни секс игри
функција 3:
Повеќе Возрасни Забава
карактеристика 4:
Сексот Во Долна Облека Женски Еротски Порно
Карактеристика 5:
Многу Жешки Секси Дами
Функција 6:
бебе кукла секси долна облека
Карактеристика 7:
перспектива чипка
Функција 8:
Мека
Носење:
Чувство на удобност

Тие исто така купуваат со овој производ.