.

.

Девојки Фустан Лето Топката Gawn Принцеза Бебе Девојка Облека Деца Облека деца 1-ви Роденден Туту Фустани bebe Партија Infantil

Девојки Фустан Лето Топката Gawn Принцеза Бебе Девојка Облека Деца Облека деца 1-ви Роденден Туту Фустани bebe

DEN 680.00
DEN 715.20
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Испорака
Она што цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.
Бесплатен превозот со Кина
пост воздух mail време на Испорака :
да USA & Canada : 8-16days
да европските земји : 12-18days
кон Азиските земји : 7-15days
Враќање :
Ако предмети имаат некои неисправни,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Повратни информации :
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Ние вредност, секој клиент.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се потврди приемот и ни остави активни повратни информации(Пет ѕвездички).
3. Ако стоките имаат било каков проблем.Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.Ви даде задоволителен одговор.
Забелешка : купувачот треба плати данок ако вашата земја треба,немаме никаква одговорност за тоа,ви благодариме за вашето разбирање.
Ние имаме многу долна облека стилови,ако имате некои се заинтересирани,ве молиме контактирајте со нас,само слободно да го направи тоа.

Основни својства

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
фустан стил:
Бал
Материјал Состав:
Полиестер
Бренд Име:
Airkiss
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Лак
Број На Модел На:
2391
Силуета:
Бал
Материјал:
Полиестер,Voile,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европски и Американски Стил
Јака:
Круг
Голем лак & цвет Девојки Роденден Фустани:
Лето деца clothese девојка се облекуваат
цвет принцеза туту бал Dres:
2017 нов стил висок квалитет деца облека
Свадба Бебе девојки фустани:
цвет девојки Пратилки

Тие исто така купуваат со овој производ.