.

.

iDzn Унисекс Лето, Т-маица, Fishbone Рок Бенд Уметност Шема Дизајн Raglan Кратко Sleeve Мажите Т кошула Секојдневен Tee Блузи

iDzn Унисекс Лето, Т-маица, Fishbone Рок Бенд Уметност Шема Дизајн Raglan Кратко Sleeve Мажите Т кошула Секојдневен

DEN 611.00
DEN 671.52
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Бренд : i Dzn
*Мека, удобно, лесно заштита на ткаенина
*Ексклузивен дизајн
*Одговара за Внатрешна Отворено,За Роденден Партии,Семејни Дружења,Персоналните Cosplay
*Материјал : Направен Од Висок Квалитет На Памук & Памук Мешавина,Supersoft;
*Должина На Ракав : Raglan Кратки Ракави;
*Јака : Екипажот Вратот; * Боја : Црно или Сино Кратки Ракави [боја ќе биде малку поинаква, бидејќи на преземање на слики, светлина или вашиот монитор на поставувања, ве молиме да се разбере, боите ќе бидат предмет на финалниот еден ќе примите];
* Тежина : 200g да 260g;
* Големина : S M L XL XXL XXXL
Превозот
*Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работни дена по вашата исплата.
*Објектот ќе биде предаден од страна на Хонг Конг пост или кина пост Воздухопловната која трае од 15 ДО 25 работни дена (не вклучувајќи ги сабота & недела).ВО САД ЌЕ ТРАЕ 7 ДО 15 РАБОТНИ ДЕНА ДА ГО ДОСТИГНЕ.
*Ние не ќе брод во Кина, Хонг Конг, Филипините, Африка, Хондурас, Индонезија, Индија, Италија, Хавајски Острови,Индија(како причина за ограничувањето на поштенски систем)Политика на Враќање
*Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по приемот на објектот.
*За обезбедување на сите предмети се во добра квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор.
*Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНОТО пакување и додатоци.
*Ние ќе плаќаат за превозот цена на resending предмети, додека купувачите се одговорни за поштенски трошоци за враќање на предмети.
*Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за враќање предмети.

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
iDzn
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук,Lycra
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Raglan Кратко Sleeve
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Ткаени
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Fishbone
ОДГОВАРА ЗА:
Унисекс или Мажи
НЕМА.:
iDznRC401D
Тема:
Fishbone Рок Бенд
Шема:
Fishbone
Моделот боја:
боја

Тие исто така купуваат со овој производ.