.

.

10 инчи Цилиндрични дуктус фан Индустриски фан Кујна fume ѕид тип моќен издувните фан 250 mm

10 инчи Цилиндрични дуктус фан Индустриски фан Кујна fume ѕид тип моќен издувните фан 250 mm

DEN 4107.00
DEN 4416.00
-7 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

modname=ckeditor
Производ параметри
Материјал : Железо
Моторни материјал : запечатени бакар мотор
Производ Облик : Тркалезна
Големина : 10 инчи
Отворање големина : 25cm
Воздушниот волумен : 1500 кубни метри/h
Брзина : 2800r/мин
Водење на бучава : 60-70db
Номинална фреквенција : 50 HZ
Влезна моќност : 100 W

Основни својства

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Примена:
фан компресор
Тип:
турбо компресор
Wattage:
Under 500W
Номинална Напон:
220v
Број На Модел На:
250
Притисок:
Низок Притисок
Употреба:
Комерцијални Производство
Извор На Енергија:
AC
Номинална моќност:
100W

Тие исто така купуваат со овој производ.