.

.

1PC 1.8 M НАС Приклучокот Не Поларитетот AWG Switch Затемнување Кабел Светлина Modulator Светилка Линија Dimmer кабелот 110-220V

1PC 1.8 M НАС Приклучокот Не Поларитетот AWG Switch Затемнување Кабел Светлина Modulator Светилка Линија Dimmer

DEN 371.00
DEN 463.68
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Должина : 1.8 М Материјал : бакар челичното јадро Напон : 110 V-220 V Вклучите Функцијата : Прилагодува осветленоста (светлост е произволна) вклучување на светлата и исклучување на светлата за Апликација : Овој производ е погоден за декоративни осветлување и осветлување производи (за затемнување и контрола на преминувањето на Табелата светилки, ѕидни светилки, арома ламби, подни светилки кои се поврзете 110-220 V; исто така, Може да се користи за други светилки, просторијата е мора да се користи блескаво светилки (заштеда на Енергија светилки не можат да бидат слабо) 1 x Нема Поларитетот Затемнување Кабел

Основни својства

Стандард:
Приклучете НИ се
боја:
Бела, Црна
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Бренд Име:
Heanttv
Тип:
Приклучокот со Чашката
Заштита Од Преоптоварување:
No
Продолжување Должина На Кабел:
1.8 m
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Заземјување:
Стандард Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Број На Модел На:
C248
WIFI:
No
Места Број:
1
Господар Префрлате:
Yes
Номинална Напон:
110V-220V

Тие исто така купуваат со овој производ.