.

.

20PCS Корекција capacitor 2.2 ну 222J 100V 5mm Полипропилен Безбедност Пластична Фолија Capacitor Нови оригинални бесплатен превозот

20PCS Корекција capacitor 2.2 ну 222J 100V 5mm Полипропилен Безбедност Пластична Фолија Capacitor Нови оригинални

DEN 51.36

Од стоката
Достапно е за нарачката


Следниве се Слични производи купи навигација Корекција capacitor 100 V 1n F Корекција capacitor 100 V 1.5 ну Корекција capacitor 100 V 2.2 ну Корекција capacitor 100 V 3.3 ну Корекција capacitor 100 V 4.7 ну Корекција capacitor 100 V 6.8 ну Корекција capacitor 100 V 10n F Корекција capacitor 100 V 12n F Корекција capacitor 100 V 15n F Корекција capacitor 100 V 22n F Корекција capacitor 100 V 33n F Корекција capacitor 100 V 47n F Корекција capacitor 100 V 56n F Корекција capacitor 100 V 68n F Корекција capacitor 100 V 82n F Корекција capacitor 100 V 100n F Корекција capacitor 100 V 150n F Корекција capacitor 100 V 220n F Корекција capacitor 100 V 470n F

Основни својства

Бренд Име:
HJXRHGAL
Тип:
Полипропилен Филм Capacitor
Број На Модел На:
222J 2.2 НУ 100V
Пакет Тип:
преку дупка
Номинална Напон:
-
Температурата На Работа:
-
Структура:
Фиксна Capacitor
боја:
Жолта
is_customized:
Yes
Примена:
корекција capacitor

Тие исто така купуваат со овој производ.