.

.

Долу Аглеста USB 2.0 Машки да Б Машки До Аглеста 90 степени Печатач, Скенер HDD Кабел 35cm

Долу Аглеста USB 2.0 Машки да Б Машки До Аглеста 90 степени Печатач, Скенер HDD Кабел 35cm

DEN 95.04

Од стоката
Достапно е за нарачката


Долу Аглеста USB 2.0 Машки да Б Машки До Аглеста 90 степени Печатач, Скенер HDD Кабел 35cm
90 степени Аглеста USB2.0 Машки - Б Машки кабел
Lenght : 35cm
USB 2.0 ЕДЕН вид на машки и B тип на маж е аглеста 90 степен тип
Ќе сакате да се провери вашиот уред за да се види на кој начин кабелот ќе излезете кога вклучен.
со плетенка кабел

Основни својства

Употреба:
Мобилни Складирање
Број На Модел На:
U2-342
Бренд Име:
ULT да се обединат
USB Тип:
Стандард
Пакет:
No
Должина на кабел:
35cm
Употреба:
Печатач, Скенер HDD

Тие исто така купуваат со овој производ.