.

.

18pcs Canbus Xenon Бела 14K Злато Целосна Внатрешни работи LED Мапата Светлина за полнење за Ауди (Б8) 2009 - 2015 A4 AVANT СО Samsung 3030 LED

18pcs Canbus Xenon Бела 14K Злато Целосна Внатрешни работи LED Мапата Светлина за полнење за Ауди (Б8) 2009 -

DEN 2015.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


2 x Пред Куполата Светлина Пред 4 x & Задните Мапата Светлина 2 x Стакло / Суета (Обновено) Светло 4 x Puddle Светлина 2 x Изведат Светлина 1 x Ракавица Кутија Светлина *Footwell Осветлување веќе ПРЕДВОДЕНА од Фабриката 3 x Резервни светлина Светлина

Основни својства

За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Бренд Име:
Ла MaxZa
Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
High Power Samsung 3030 LED
Име На Модел:
14K Por Внатрешни работи за Полнење
Објектот Тежина:
0.2kgs
Lumens:
2400Lm
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Автомобил модел:
Универзална
функција 1:
ENIG (Electroless Никел Потопување Злато) Технологија
Карактеристика 2:
Висока Моќност Samsung 3030 LED,супер birhgt
функција 3:
100% Грешка Слободни
карактеристика 4:
Иновативни PCB,2,5 mm дебел со 1U Потопување Злато слој
Карактеристика 5:
Висок квалитет,не-исчезнува Samsung 3030 LED
Функција 6:
Целосна внатрешни работи комплет,вклучително и на секое место
Карактеристика 7:
>50 000 часа животен век
Функција 8:
Иновативни топлина мијалник
Карактеристика 9:
Доаѓаат со 2 бесплатно инсталирање алатки

Тие исто така купуваат со овој производ.