.

.

Топла продажба 5pcs CNC 3D Печатач T8 доведе завртка T6 T10 Трапезоидна Доведе Завртка дупка со дијаметар од 8мм 6mm 10мм рака на воланот Дијаметар 63mm

Топла продажба 5pcs CNC 3D Печатач T8 доведе завртка T6 T10 Трапезоидна Доведе Завртка дупка со дијаметар од

DEN 957.00
DEN 1063.20
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Вклучувајќи : 5pcs handwheel (затворен)
За Трапезоидна завртка (T6 / T8 / T10 доведе завртка)
Дијаметар : 63 мм
Дупка со Дијаметар : 6 mm / 8 mm / 10 mm
(1) Забелешка : ве молиме проверете ја големината на избор
100mm значи Дупка со Дијаметар од 6mm
200mm значи Дупка со Дијаметар од 8мм
300мм значи Дупка со Дијаметар од 10мм

Основни својства

Водич Должина:
300мм, 200mm, 100mm
Бренд Име:
VENSTPOW

Тие исто така купуваат со овој производ.