.

.

diy Дијамант Сликарство Крстот Бод волкот и девојка Кристал Везана мозаик сликарство Дијамант Везови Целосна 5D Дијамант дома Декор

diy Дијамант Сликарство Крстот Бод волкот и девојка Кристал Везана мозаик сликарство Дијамант Везови Целосна

DEN 342.00
DEN 645.12
-47 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти ! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! : Feedback
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Драг пријател : ние може да accpet прилагодени на сликата, ако сакате
т о го направите вашиот сопствен фотографија, pls детали за производот diy Дијамант Сликарство Крстот Бод волкот и девојка Кристал Везана мозаик сликарство Дијамант Везови Целосна 5 D Дијамант дома Декор
Големина
30*40cm,20*25cm,40*50cm 35*45см 45*60см
Материјал
Памук и смола дијамант
Ставки вклучени
1.
is_customized
yes
Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија.
користење на локални
сместување хотели, канцеларии и др.
готовиот производ покаже :
За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2. Доволно смола дијаманти. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
; За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати.
Пакување
Шарени кутија. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. не квалитет проблем). Но купувачот треба плати се врати превозот.
;
Забелешка
Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
;
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.

Основни својства

Големина:
20x25cm, 30x40cm, 35x45cm, 40x50cm, 45x60cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Југоисточна Азија
Бренд Име:
KUFWKEY
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
30-45
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
број:
NN204
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар
Тип:
пинцети

Тие исто така купуваат со овој производ.