.

.

Куче ознака притиснете машина прирачник 52 D знаци за челик/ метал втиснување во куче ознака

Куче ознака притиснете машина прирачник 52 D знаци за челик/ метал втиснување во куче ознака

DEN 35870.40

Од стоката
Достапно е за нарачката

Куче Ознака Притиснете Машина-52 D знаци
Карактеристики :
Овој рачен куче ознака embosser е од суштинско значење опрема на куче ознака пост производство и преработка.
Неговата функција е да екструдиран испакнати или оддалечување на ликови да се направи Куче ознака со identifiability и уникатност.
Нашата компанија натални" ЧУДО " Бренд прирачник куче ознака embosser се структура сигурен, Ориентација прецизно, Cubage мали, Изглед убава,
Работата погодност. Фитинг се користи за војниците, Pet shop, Materiel продавница fabricates за лична идентификација бренд, Куче ознака на користење.
Спецификации :
Модел РМБ-52 D Бренд ZHENGQIAN знаци
Капитализација случај на англиски букви (26) : А~Z
Капитализација & Пониски арапски numerals (20) : 0~9
симболи (16) : & , .– / () ~ @ * + ? ! "' : Големина (мм) 340*×330*180(mm) Нето тежина(kg) 8.8
Ве молиме прочитајте ги следните одредби, пред да го стави на ред.
Плаќање :
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Превозот :
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Можете да ги најдете на Следење на Број на "Трансакција Детали". Ние и ветуваме ние ќе брод вашата нареди предмети, како е можно поскоро.
2. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе лево е во право и заврши, во спротивно, ве молиме оставете порака под цел.
3. Далечински оддалечените области да плати повеќе пари
Увозните Даноци и Давачки :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат.
3. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре;
не се меша нив за дополнителни превозот надомест.
Политика на враќање :
1. Ако не сте задоволни со стока " квалитетот или неисправни, ставка мора да се врати во рок од 5 дена точно како оригинална состојба.
2. Купувачот е одговорен за сите превозот обвиненија ќе настане.
3. Ние ќе резервни без напор да ви помогне да се справи со сопствени грешки. Ние имаме право да одбие да се вратат или размена
ако купувачот одбие да го потпише или да плаќаат даноци.
За Повратни Информации :
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Pleae ја напушти 5 ѕвезди за нас.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек.
Бидете сигурни дека ние ќе се обидеме нашата моќ за да им помогне да ги реши сите проблеми.

Основни својства

Стил:
боја
Хартија Храна Режим:
упатство
Двострано Печатење:
No
Интерфејс Тип:
EIO
Поддржува Мрежа За Печатење:
No
Бренд Име:
SIJUJI
Брзината На Печатење:
90mm/s
Тип:
упатство
Макс. Големина На Хартија:
CR100

Тие исто така купуваат со овој производ.