.

.

Задржи Кул Изолирани Велосипед Шише за Вода Спреј Магла Стискаш Шише 17 оз (500ml). BPA Free

Задржи Кул Изолирани Велосипед Шише за Вода Спреј Магла Стискаш Шише 17 оз (500ml). BPA Free

DEN 383.00
DEN 479.04
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

2-ВО-1 ФУНКЦИЈА. На LEESEPH Шише нуди уникатна 2-во-1 функција. Совршен за велосипед, спортски и други активности на отворено, на шишето ви обезбедува со висок проток на вода и казна за магла да се излади на вас долу. ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ИЗГРАДБА. Направени користење на ниска густина полиетилен (ПЕНП) пластика, е лесен, но не е жртва на својата сила или издржливост. Оваа храна-безбедно материјал е, исто така, BPA, основни поени и phthalate слободни за да се обезбеди безбедно за пиење искуство. COOLS ПИЈАЛОЦИ ПОДОЛГО. Совршен за топли денови, ова шише може да се пофали двапати ѕид изолација што ги држи пијалоци постудено за подолго време. Всушност, оваа градба елиминира потење и го задржува пијалаци ладни за до 50% повеќе! СОВРШЕН ДОДАТОК. Достапни во различни светли бои и дезени да се приспособат на сите вкус, ова 17-унца шише одговара на повеќето велосипед кафези за лесен пристап кога јава. Големиот отвор е лесно да се наполни со мраз и вода, додека лесен-за-стискаш предизвика испорачува освежување магла кога ќе треба да се излади. ФЛЕКСИБИЛНИ ШИШЕ. Лесно да стискаш со не-течење spout, овој лесен шише е одлична за која било внатрешна или надворешна активност. Тоа е, исто така, опремена со носи јамка за лесен транспорт каде и да одите, што го прави одлична забава за децата и родителите во безбол, фудбал, лакрос игри и повеќе.
Стискаш Шише е совршен за пиење шише за вашата велосипедизам, спортски или надворешна активност. Обезбедување на единствена комбинација сите во едно, овој производ е флексибилен, лесен да се притисне и ви обезбедува со висок проток на вода и казна за магла да се излади на вас долу. Нејзините двапати ѕид изолација држи пијалоци постудено за подолго време, помагајќи да се излади на вас долу на надвор додека да останете хидрирани на внатрешноста. Деца и возрасни слично ќе има голема забава misting и пие за време на безбол, фудбал, лакрос, тенис и други отворено спортски игри, додека неподнослив во сонцето.

Основни својства

Капацитет:
500ml
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Стил:
Спорт
Термо Изведба:
Термоизолација
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,SGS,LFGB,ОД FDA
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Вода Да Тече, Метод:
Слама Тип
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Анти-корозија Слој:
Не Се Опремени Да Се
Пластични Тип:
PE
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Во Врела Вода:
Не Е Применливо
Отворено Активност:
Велосипедот Крос-кантри
Бренд Име:
Leeseph
Обликот:
Со Капак
Место на Потекло:
Dongguan, Кина
No:
CK-FB041
Производот Категорија:
вакуум првенство
Материјал:
ЈП И PP
јачина:
500ml

Тие исто така купуваат со овој производ.