.

.

Слика Посебни Обрасци Цвет Кула Животински Модел PC Покритие Случај За HTC Желба 620 620g 820mini

Слика Посебни Обрасци Цвет Кула Животински Модел PC Покритие Случај За HTC Желба 620 620g 820mini

DEN 79.00
DEN 119.04
-34 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ако бавно, тоа ќе пристигне во рок од два месец , Ова ќе зависи од поштата & царина Ефикасност во друга земја. Ве молиме ни e-mail ако не't receive нашата е-мејл по 5 дена од денот на уплатата испратени .Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
се прошири датум на испорака прв пат. Ако дестинацијата е Америка, генерален 20 дена да пристигнат.
Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или продавница кредит. Секој објект е carfully спакувани за да се обезбеди безбедно испорака за вас.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас .
Нашата услуга :
Ние стоиме зад сето она што ние го продаде и да се направи таа наша должност е да се обезбеди на нашите клиенти 's задоволство. На нашите продажба expenriences до сега, 0. Стапките се разликуваат од земја и од она што беше наредено па затоа ние не сме во можност за снабдување на проценетите трошоци .Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани
Воздухот Mail ",и да додадете на пари за следење.
Иако, ние пак item многу внимателни со висок квалитет на пакување, материјали, има непредвидливи штета поради испорака од превозникот.1% меѓународните купувачи ќе бидат наплатени царински давачки !. Ние не нудат замена за оштетените објект поради испорака штета .
Известување
Може да бидат предмет на увозни давачки, даноци, и/или царинските такси кои можат да бидат наметнати од страна на вашиот локалните владата кога ќе го добиете вашиот пакет.
Paiting Посебни Обрасци Цвет Кула Животински Модел PC Покритие Случај За HTC Желба 820mini
Ние сме вистински продавачот понудата на квалитетни предмети во повеќето конкурентни цени.
Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата или царинската испостава за да се распрашате за овие обвиненија .
Ние исто така, обезбеди КАПКА ПРЕВОЗОТ услуги за вашите клиенти, ако треба. Ако објектот е резултат да бидат погрешни, исто така, ние ќе рефундирање на поштенски трошоци назад на купувачот . Значи, ако сакате да се направи експрес испорака, ве молиме да ни даде на точка име и количеството што го сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот . Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Тоа не може да биде песна
по парцела лево Кина.
Наша цел :
Целта на нашиот бизнис е доведување на нашите клиенти најдобри производи во светот.
пакет слика :
Добредојдовте на нашата продавница !
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
1. Телефонски број ќе биде прифатена. Ве молиме оставете ги 5-ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги . Ние нудиме на нашите клиенти со голем клиент искуство додека нудат на сите производи по најниски цени на интернет. Ние НЕ се ОДГОВОРНИ за испорака штета на САМИОТ ПРЕДМЕТ .

Основни својства

Компатибилен Бренд:
HTC
Компатибилен HTC Модел:
HTC Desire
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
WEVEYE
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше
Производот:
моделот на телефонот случај за htc мини 820
Тип:
боја за цртање на мобилен телефон случај
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
Акции Време:
3-5 дена
Големина по Пакување:
8*6*8cm
Број На Модел На:
820mini

Тие исто така купуваат со овој производ.