.

.

beibehang Луксузни дијамант цвеќиња 3d накит во ЖИВО позадина ѕид мурали обичај фото позадина големи mural ѕид налепници

beibehang Луксузни дијамант цвеќиња 3d накит во ЖИВО позадина ѕид мурали обичај фото позадина големи mural ѕид

DEN 734.00
DEN 1440.00
-49 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Не постер.Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел . Mural позадина. (ширина и висина) . Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 = 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 = 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 = 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 = 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 = 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 = 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 =7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 =8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 =9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 = 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 =12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 =16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина . Материјалот е многу силна.

Основни својства

Димензии:
1 квадратен метар
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
15929891
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Површински Третман:
Печатени

Тие исто така купуваат со овој производ.