.

.

2018 Топла вистинска невеста маска превез 3 Метри White & боја на слонова коска Sequins Blings Пенливи Чипка Работ Purfle Долго Катедрала Свадба customiza

2018 Топла вистинска невеста маска превез 3 Метри White & боја на слонова коска Sequins Blings Пенливи Чипка

DEN 1900.00
DEN 3167.52
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тип : Булчински Превез Карактеристики : Фантастичен превез за свадби Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Tulle и Чипка Превез Должина : Approx118"(3m) Превез Ширина : Approx59"(1.5 м) Боја : Бела или боја на слонова коска,ве молиме изберете бојата што сакате Пакет се Вклучуваат : 1* Булчински Превез
Оваа Свадба Превез,Свадба Додатоци,Булчински Превез е на супериорен квалитет. Ќе ви се љубовта!

Основни својства

боја:
Бела, Боја На Слонова Коска
Објектот Должина:
300cm
Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
TL6863
Техника:
Appliqued
Одделот За Името:
Возрасни
Превези Слоеви:
Еден Слој
Тип:
Blusher Превез
Бренд Име:
До.Небото
Превези Работ Стил:
Чипка Работ

Тие исто така купуваат со овој производ.