.

.

4/5/6 Броеви Возачот Картичка Користете За Гас Масло Цена LED знак Одбор за Контрола Употреба За 6 инчен 15-инчен Led Дигитални Број Модул

4/5/6 Броеви Возачот Картичка Користете За Гас Масло Цена LED знак Одбор за Контрола Употреба За 6 инчен 15-инчен

DEN 1293.60

Од стоката
Достапно е за нарачката

4 Броеви Возачот Картичка Користете За Гас Масло Цена LED знак Одбор за Контрола Употреба За 6 инчен 15-инчен Led Дигитални Број Модул
1-1 Производ структура
1-2 Функција На Опис
•1, работен напон : DC9 V-36 V •2, излезен интерфејс : меѓународен стандарден интерфејс, RJ45 •3, еден возач картичка Земе Max 4/5/6 броеви, Користете за 6 инчен 15-инчен led дигитални број модул •4, работна температура : -45-70 степени C •5, работат на топлина : 26 степени
Забелешка : Овој производ е 7 сегмент дигитални број модул вози картичка, мора да се работи со
7 сегмент дигитални број модул да ги користат правилно.Ви благодариме!

LED Дигитални Број Модул Линк :
https : //evershine.aliexpress.com/store/group/Digital-Segment-Module/103659_509862494.html?spm=2114.12010612.0.0.ua QIj3
Забелешка : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате или да ја напуштат
порака до мене. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ви благодариме

Основни својства

Тип На Објект:
LED Модули
сертификација:
ЕМК,CE
Ширина:
other
Висина:
Други
Карактеристики:
цифрениот модул возачот картичка
Напон:
12V
Бренд Име:
Evercollectvision
Должина:
other
Број На Модел На:
4/5/6 броеви возачот картичка
Број На Модел На:
4/5/6 броеви возачот картичка
Тип:
draver картичка
Моќ Дисипација:
1-5W
Температурата На Работа:
-40 до 70
Употреба:
Отворено
Примена:
6 инчен 15-инчен led дигитални броеви модул
Цевка Чип Боја:
Полна Боја
Пиксели:
8888
Екран функција:
графика
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.