.

.

Тип C Мини HDMI HDMI 1.4 Машки да се Тип D Micro HDMI Приклучок Женски Конвертор Адаптер за Полнач

Тип C Мини HDMI HDMI 1.4 Машки да се Тип D Micro HDMI Приклучок Женски Конвертор Адаптер за Полнач

DEN 230.40

Од стоката
Достапно е за нарачката


Тип C Мини HDMI HDMI 1.4 Машки да се Тип D Micro HDMI Приклучок Женски Конвертор Адаптер за Полнач
Производ Вовед :
Микро HDMI со Голема Брзина Женски мини HDMI машки адаптер им овозможува на вашиот micro HDMI кабел во било DC/DV со мини HDMI порт за конекцијата.
Производ Функција : Нови генерички мини HDMI да Micro HDMI Адаптер Конвертирате вашите micro HDMI кабел за било мини HDMI конекција Злато позлатен конектори, вирус олеснување и фолија оклопна Адаптер изградени со користење на високо квалитетни материјали за најдобри врски
Пакет Содржина : 1x Micro HDMI женски мини HDMI машки Адаптер

Основни својства

Должина:
Adapter
Примена:
Проектор,Мултимедијални,Телевизија,Камера,Компјутер
Пакување:
Polybag
Конектор A:
Мини HDMI
Пакет:
No
Бренд Име:
CY
Пол:
Машко-Женски
Број На Модел На:
HD-048
Тип:
HDMI Кабли
Конектор Б:
микро hdmi

Тие исто така купуваат со овој производ.