.

.

11 во 1 мобилни Телефони Отворање Pry Мобилен Телефон на Поправка Алатка за Полнење Шрафцигер Сет За iPhone, Samsung Додаток Снопови Рака Алатка

11 во 1 мобилни Телефони Отворање Pry Мобилен Телефон на Поправка Алатка за Полнење Шрафцигер Сет За iPhone,

DEN 110.40

Од стоката
Достапно е за нарачката


Драги пријатели,
Ако имате било каков проблем на предмети,како што не примат ,предметите не работат, кога у се тоа,ве молиме контактирајте со нас прво ,не го отворите секој случај или спор,ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на у.Благодарение на милиони.Имајте пријатен ден!
Со почит,Nana
11 во 1 мобилни Телефони Отворање Pry Мобилен Телефон на Поправка Алатка за Полнење Шрафцигер Сет За i Phone, Samsung Додаток Снопови Рака Алатка
Објектот вклучуваат :
11 компјутери алатки во збир
Како да ги купите во нашата продавница?

Основни својства

Број На Модел На:
телефон алатки
Бренд Име:
KUKOWDEE
Големина:
11 pcs in a set
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компоненти:
Алатка за Полнење за телефонот надворешното стакло repalcement
Тип:
Рачни Алатки,Комбинација,Screwdrivers
Пакет:
OPP вреќа
Функција:
професионална поправка телефон алатки
Погоден за:
сите паметни телефони

Тие исто така купуваат со овој производ.