.

.

Оригиналниот Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за Cubot X17S MTK6735 Quad Core 5.0 FHD 1920*1080 Бесплатен Превозот

Оригиналниот Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за Cubot X17S MTK6735 Quad Core 5.0 FHD

DEN 436.00
DEN 479.52
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Оригиналниот Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за Cubot X17 S MTK6735 Quad Core 5.0" FHD 1920*1080 Бесплатен Превозот
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Основни својства

Број На Модел На:
Cubot X17S
Бренд Име:
DOOGEE

Тие исто така купуваат со овој производ.