.

.

JINGLANG 1pcs Класичен Шарм Златна Боја Метал Глеѓ Овошје и Зеленчук Pendant Шарм За Накит Одлуки DIY Додатоци

JINGLANG 1pcs Класичен Шарм Златна Боја Метал Глеѓ Овошје и Зеленчук Pendant Шарм За Накит Одлуки DIY Додатоци

DEN 45.00
DEN 60.00
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Answer : ___________________________ Note : pendant големина за должината 20~27,ширина 11~19cm,да може да се меша стил,или,единствена боја на продажбата.
Начин на плаќање : прифаќаме само Зачувам .
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. Превозот И Предавање :
1.Услови на Испорака : Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.ние сме бесплатен превозот за сите на нашиот однос кон светот во рок од 5~7days од EMS,DHL,Fedex,Кина Пост Воздух Mail и e Packet превозот начини ќе зависи од вкупниот износ на вашата нарачка .
2.Превозот Компании : Ние поддршка на пратката од страна на "China post" "ЕМС" "DHL""FEDEX" FEDEX ,тоа е за 8 дена за испорака. DHL,тоа е околу 7 дена за испорака. EMS,тоа е за 12 дена за испорака. Кина Пост Воздух Mail,тоа е за 25 дена за испорака. Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен превозот начин, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
FEDEX
За 3-5 дена
www.fedex.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Политика За Наплата :
Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испорака период.
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент?s превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Само треба на слики и примероци.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Внимание 1).Сите наши производи се слики на вистинската фотографски. Обоени фото производи и вистинскиот производ, ќе има некои разлики поради разликата на светлина на фотографијата, ви благодариме! 2).Сите производи се рачно изработени,димензии се мери со рака некои грешки се неизбежни,ако добиете предмети,тие имаат било какви прашања,ве молиме да не информирате.

Основни својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
JLFDB1123
Стил:
Класичен
Бренд Име:
JINGLANG
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Овошје И Зеленчук
Пакет:
OPP Пена Картон
Повод:
Годишнина,Подароци,Партија
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина

Тие исто така купуваат со овој производ.