.

.

бесплатен превозот xvggdg 90x150cm Обединетите Арапски Емирати знаме 3x5 Нозе Супер Поли фудбал ЗНАМЕ Затворен Отворено Полиестер Знаме

бесплатен превозот xvggdg 90x150cm Обединетите Арапски Емирати знаме 3x5 Нозе Супер Поли фудбал ЗНАМЕ Затворен

DEN 168.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Нови 90*150cm Виси Обединетите Арапски Емирати
Знаме, Знамето На Отворено Во Затворено
Карактеристики
- Изработени од висококвалитетен полиестер, стабилност и издржлив
- Со јарболот обвивка на левата страна, другите три страни sewed од машина
- Големите партии, фестивали, историски настани, воените прилики итн
Спецификации
Големина на : Прибл 90x150cm
- Материјал : Полиестер ткаенини
- Боја : Како што е прикажано на слики
Пакетот Вклучува
- 1x Обединетите Арапски Емирати знаме

Основни својства

Големина:
90 x 150cm
Стил:
Летање
Ткаенини:
Primaloft
Бренд Име:
xvggdg
Употреба:
Национално Знаме
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Јарболот Материјал:
Пластични
Тип:
Печатени

Тие исто така купуваат со овој производ.