.

.

2018 Boho Жените Долго Лето Плажа, Секси Фустан со Отворен Грб V Вратот без Ракави Печатени Плус Големина 6XL Печатени Макси Фустан vestido longo

2018 Boho Жените Долго Лето Плажа, Секси Фустан со Отворен Грб V Вратот без Ракави Печатени Плус Големина 6XL

DEN 811.00
DEN 911.52
-11 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


2017 Boho Жените Долго Лето Плажа, Секси Фустан со Отворен Грб V Вратот без Ракави Печатени Плус Големина 6 XL Печатени Макси Фустан vestido longo
Поради мерење алатки и мерни методи не се исти, не може да биде 1-3cm грешка, за повикување само.
Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Основни својства

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Стил:
Плажа Неврзан
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Деколте:
V Деколте
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Сезоната:
Лето
Материјал:
Viscose
Број На Модел На:
лето макси фустан
Половината:
Империја
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Силуета:
Лабава

Тие исто така купуваат со овој производ.