.

.

Midea Домаќинство Автоматско Три Сегмент Притискање На Овошен Сок Морнар Машина

Midea Домаќинство Автоматско Три Сегмент Притискање На Овошен Сок Морнар Машина

DEN 18240.00
DEN 19199.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Midea Домаќинство Автоматско Три Сегмент Притискање На Овошен Сок Морнар Машина
Бренд : Midea
Тип : МЈ-JS12 E91
Напон : 220 V
Приклучок : plug Кинески
Моќност : 120 W
Брзина : 53rpm
Тежина : 4.3 kg
Големина на : 280 * 180 * 435 мм
Јачина на звук : чаша сок : 450 m L, сок првенство : 1000 m L
Функции : овошје и зеленчук, сокови, сладолед, лесно да се мијат, се јават, стоп

Основни својства

Напон (V):
220-240V
Бренд Име:
midea
Midea Модел:
МЈ-JS1251E
Капацитет:
500-1000ml
Моќност (W):
сертификација:
CE
Тип:
Близнаци-Опрема (Triturating) Морнар
Брзина На Вредноста:
Еден Опрема
Поставување Метод:
Табела
Функција:
Обратно,Цедењето,Сладолед
Пулпа Сад Волумен:
0.5 L-1L
Обликот на Полнење Порта:
Круг
Домување Материјал:
Tritan материјал
Димензии (L x W x H (Инчи):
/
Оценка (Вртежи Во Минута):
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
МЈ-JS12E91
Полнење Порта Форма:
Круг
Куп Тело Материјал:
Tritan материјал

Тие исто така купуваат со овој производ.